Kahramanmaraş'ta yakalanan telefon hırsızı: Çek iyi çek yakışıklı çıkart beni

Kahramanmaraş’ta sıcak havalar nedeniyle açık olan evlerin balkon ve pencerelerinden girerek cep telefonlarını çalan şüpheli polis ekiplerinin çalışması sayesinde kısa sürede yakalandı.

Kahramanmaraş'ta yakalanan telefon hırsızı: Çek iyi çek yakışıklı çıkart beni
banner150

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, evlerden şarja takılı telefonların çalınması ihbarları üzerine harekete geçti. Ekipler, 6 adet cep telefonu çalınmasıyla ilgili belirlenen mahallelerde eşkal ve saha çalışması yaptı. Hep aynı eşkal bilgisinin tarif edildiğini farkeden polis, geniş bir saha araştırması yaparak belirli mahallelerde bu eşkaldeki şahsı yakalamak için dar alan uygulamaları yaptı. Polisin gayretli çalışması sonuç verdi ve suç kaydı da olduğu belirlenen şüpheli kıskıvrak yakalandı. Yakalandıktan sonra telefonları çaldığını itiraf eden Hakan B'nin (29), farklı tarihlerde 2 ayrı eve bahçe duvarından tırmanarak açık balkon ve pencereden girerek cep telefonlarını çaldığı anlaşıldı.

Şahsın çaldığı 3 telefon ele geçirilirken, diğer 3 telefonu da iş yerlerine sattığı belirlendi. Hakan B., sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörükselim Ek Hizmet Binasına sağlık kontörlü için getirilen Hakan B. burada gazetecilere, “Cezaevinden çıkarsam ben sizinle görüşeceğim, çek iyi çek yakışıklı çıkart beni’ diyerek tehdit etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.