banner232

Kahramanmaraş'ta vatandaştan Hayrettin Güngör'e sert tepki

Göreve geldiği günden bu yana her alanda sınıfta kalan Büyükşehir Belediye Başkan'ı Hayrettin Güngör'e vatandaşlardan tepki gelmeye devam ediyor. Hayrullah Mahallesinde esnaf ziyareti esnasında bir vatandaşın tepki göstermesinin görüntüleri ortaya çıktı.

Kahramanmaraş'ta büyük vaatlerle göreve gelen ancak geldiği günden bu güne kadar Kahramanmaraşlılara neredeyse hiçbir hizmet sağlayamayan AK Parti'li Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e vatandaşlardan tepki gelmeye devam ediyor.

Hayrullah Mahallesinde bulunan esnafları ziyareti esnasında bir esnafın makam aracına bineceği sırada ''Kahramanmaraşspor şu ana kadar hiç bir galibiyeti yok, statdyumun maçlara izin verilmediğini, Arsan Kavşağı, otogar, sanayi yolunun hala bitirilemediğini insanların magduriyetine sebep olduğunu'' söylemesi görüntülere yansıdı.

OTOGAR BİTTİ YA

Hayrettin Güngör'ün Kahramanmaraşspor konusuna cevap vermeden ''otogarın bittiğini söyleyerek, yapacağız, edeceğiz'' cümlesi ile aracına binip uzaklaşması dikkatlerden kaçmadı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 12:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
HÜSİN EMMİ
HÜSİN EMMİ - 3 gün Önce

Tepki gösterdi dediğiniz o vatandaş bir ara güvenlik görevlisi olarak çalıştığı bankayı ve kaç tane vatandaşı çarptı kayıplara karışmıştı. yani hırsızın biri. 5O liraya onun gibi kaç tane "vatandaş" bulurum size. Kurmaca bu işinize bakın

recep  sarıçam
recep sarıçam - 3 gün Önce

sende azıcık yürek varsa hanifi ağa ile uğraş

savcı ve polisin baskın yaptığı onikisubatbel tr ile uğraş
ama nerdeee

ilşki farklı galiba

vur abalıya

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.