Kahramanmaraş'ta vatandaş, Hayrettin Güngör'e demediğini bırakmadı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Sarayaltı – Kanlıdere Bağlantı Yolu projesi kapsamında yol genişletme çalışmaları Nisan ayında başlamıştı. Yolu genişletmek için yıkılan evler adeta kaderine terk edildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Sarayaltı - Kanlıdere Bağlantı Yolu projesi kapsamında Şekerli Caddesi üzerindeki başlatılan ve yıkımı gerçekleştirilen binalar kaderine terk edilirken bölge adeta hayalet kasabaya döndü.

Nisan ayında Sarayaltı - Kanlıdere Bağlantı Yolu projesi kapsamında başlanan ve şu ana kadar yıkılan harabe binalardan başka bir çalışmanın olmaması vatandaşlardan büyük tepki aldı.

"SANA BİR OYUMU DAHİ VERMEYECEĞİM"

İsmi Mehmet Tekinşen olduğunu söyleyen vatandaş sert bir dille Hayrettin Güngör'ü eleştirerek şu ifadelerde bulundu;

"5 aydır burada ki merdivenleri yıktıramadım. Buralar madde kullananların adeta evi oldu. Polis geliyor kalacak yerleri yok deyip geri gidiyor. Bu yaşımdan sonra belayamı kalayım, hapislere mi düşeyim. Evimde rahat kalamıyorum ben. 5 aydır buralar hırsızların ve maddecilerin yuvası oldu. Seçimlerde göreceksiniz dediler. Bana baban Reisi Cumhur olacak deseler, bir oy ver deseler vermem. Veren namussuz. AK Parti'den başkasına vermezdim. Bu seçimlerde vermeyeceğim, verdirmeyeceğim, bu belediye başkanı için." dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2021, 19:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 2 ay Önce

Diline sağlık dayı bu rezil adam bitirdi

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.