Kahramanmaraş'ta uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarda 3 tutuklama!

Kahramanmaraş'ta uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarda uyuşturucu satıcısı üç şüpheli tutuklandı.

Kahramanmaraş'ta uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarda 3 tutuklama!

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Uyuşturucu ticareti ve sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonlar kapsamında Adliyeye sevk edilen uyusturucu satıcısı üç kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

Uyuşturucu ticareti ve sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonlar kapsamında Narkotik madde satarken suçüstü yakalanan Özkan K. , Okan P. ve  Hüseyin D. tutuklandı.

İlk uyusturucu operasyonunda 2 kullanıcı üzerinden 2 paket 2,14 gram eroin ve 1 paket 3,52 gram esrar maddesi ele geçirilmiş, Özkan K. isimli satıcıdan ikametinden satışa hazır 13 paket 3,76 gram metaamfatemin ve 7 paket 10,62 gram esrar maddesi ele geçirilmişti.

İkinci operasyonda ise Doğukent Çağlayancerit yolu üzerinde kovalamaca sonucu durdurulan araçta yapılan aramada 12 kilo 500 gram esrar maddesi ele geçirilmiş, olayla ilgili uyusturucu satıcıları  Okan P. ve Hüseyin D. yakalanmıştı.

Her üç şüpheli de sevk edildigi mahkemece tutuklandı.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.