Kahramanmaraş'ta üniversiteyi yaban domuzu bastı

Kahramanmaraş'ta aç kalan bir yaban domuzu, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nin kampüsüne girdi. O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesine bağlı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'nda (KYK) yaban domuzu paniği yaşandı.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ)'nde öğrenim gören öğrenciler, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar civarındaki bahçede, yaban domuzu şoku yaşadı. Bir yaban domuzu kampüste ilerlemeye başladı. Bu durum karşısında şaşıran öğrenciler, o anları cep telefonları ile kaydetti. Daha sonra görevliler ve öğrenciler ellerine aldıkları tırpan ve küreklerle ormanlık alana tekrar kovalandı.

KİMSEYE ZARAR VERMEDİ
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'ndeki güvenlik görevlileri, araçlarıyla ormanlık alanda tur atarak, yaban domuzunun öğrencilere zarar verme ihtimaline karşı tedbir aldı. Domuz kimseye zarar vermeden ortadan kayboldu.

Kaynak: Kanal Maraş

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2019, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.