Kahramanmaraş'ta trafik kazası: AK Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Öçal da yaralandı

Kahramanmaraş'ta meydana gelen trafik kazasında aralarında AK Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Habibe Öçal'ın da bulunduğu 2 kişi yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralıların hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenildi.

Kahramanmaraş'ta trafik kazası: AK Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Öçal da yaralandı
banner150

Kahramanmaraş'ta meydana gelen trafik kazasında, aralarında AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal'n da olduğu 2 kişi yaralandı. Seçim otomobiliyle, Batı Çevre yolu üzerinde Hal Girişinde, özel halk otobüsüyle çarpıştı.

HASTANEYE KALDIRILDILAR
Kazada, AK Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Öçal ve koruması yaralandı. Yaralılar, 112 acil servis ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Yaralılardan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekil Adayı olan Habibe Öçal'ın kentteki seçim çalışmaları için yola çıktığı öğrenildi.

Kaza anında Kahramanmaraş Ticaret Borsasında ziyarette bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Habibe Öçal'ın bulunduğu hastaneye geçerek son durum hakkında bilgi aldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 19:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.