Kahramanmaraş'ta toplanmayan çöpler

Kahramanmaraş'ta toplanmayan çöplerin oluşturduğu manzara durumu gözler önüne serdi. Toplanmayan çöpler, kirlilik ve koku olarak dönmeye başladı ve durum giderek kritik bir hal almaya başladı.

Kahramanmaraş'ın merkez Onikişubat ilçesi Hacı Mustafa Mahallesinde faaliyet gösteren Tabakhane’de görenleri hayrete düşüren dehşet çevre kirliliği yaşanıyor.

Tonlarca atık çevreye yayıldı. Çevreden sorumsuzca bırakılan deri atıkları, pis sular Aksu çayına, oradan da Sır Barajına ulaşıyor.

Kente 3 kilometre uzaklıkta bu yaşananlar, artık pes dedirtecek seviyeye ulaştı. Aksu çayında yaşanan çevre felaketinin önüne geçilebilmesi ve Tabakhane diye bilinen, çoğu virane görüntüsü oluşturan baraka türü mekanlarda yapılan deri ticareti, çevreye çok pis kokular ve görüntü kirliliği yaymaya devam ediyor.

Bölge sakinlerinden gelen onlarca şikayette, yetkililerin biran evvel bu konuya el atmalarını ve çevre kirliliğin önlenmesini talep ettiler.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2021, 18:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
maraşlı
maraşlı - 7 ay Önce

Memleketi kaba tabir bok götürüyor Hayrettinin işçileri greve zorluyor bu görüntüler hiç K maraşa yakışmıyor Bir koltuktan kalkta gez koltuk kaçar sanma Hayrettin

Mahmut
Mahmut - 7 ay Önce

Lan bu ne hal üçüde birbirinden kötü bu nasıl belediye kitabı yazdın hayrettin efendi kralmısın bu ne ekelik bu ne kibir senin gibi side daha gelmedi bu nasıl kadersiz bi şehir hanifide işi yolunda necati efendi parkta park allah sizi bir gün çarpaca

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.