banner232

Kahramanmaraş'ta suya gizli zam!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (KASKİ) Haziran ayı su faturalarında kademe miktarını düşürerek gizli zam yaptığı ortaya çıktı.

Kahramanmaraş'ta suya gizli zam!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (KASKİ) Haziran ayı su faturalarında kademe miktarlarında değişikliğe giderek bir nevi gizli zam yaptığı ortaya çıktı.

'Gizli zam', bazı vatandaşların faturaya bakması ile öğrenildi. Kahramanmaraş'ta iki ay öncesine kadar normal seyreden ortalama ev faturalarının bu ay daha yüksek gelmesi dikkat çekti.

Korona günlerinde Kahramanmaraş'ta suya gizli zam

Geçen aylarda gelen suyun Mesken 1-Kademe 20 ton yazarken bu ay ki faturalardaki 1-kademe 15 ton'a indirilerek gizli zam yapıldı.

Kanal Maraş Watsapp İhbar Hattına gelen onlarca mesajda, bu pandemi döneminde zam yapılmasının doğru olmadığını dile getiren vatandaşlar, ''Kaski bu sefer kullanım 1-Kademe ton miktarını düşürerek bir nevi gizli zam yapması ile ilgili KASKİ'den bir açıklama beklediklerini'' belirtiyorlar.

KASKİ'nin bu kademe ton miktarını düşürmesi ile ilgili kamuoyuna bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merakla bekleniyor.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2021, 15:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkcan
Türkcan - 5 ay Önce

Hayrettinin insanlara zulümden başka neyaptı hele seçimde kendi ilçesi en az oy veren ilçe suyu zemzem den pahalı yaptı Allan tez günde KMaraştan kalabalıgını kaldırır İşAllah

Hayro ağa
Hayro ağa - 5 ay Önce

Hey maşAllah hayro ağam edeleri ile eğnlenir bu şehir insanı ne zaman ayağa kalkıp bu şizofren Hayri'yi bu şehirden kovacak yazık yazık yazık şehir bitmiş

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.