Kahramanmaraş'ta şüpheli ölüm cinayet çıktı

Gelen son dakika haberine göre, Kahramnamaraş'ın Elbistan ilçesinde, 3 gündür kayıp olan engelli vatandaş ölü bulunmuştu. Bu şüpheli ölümün ardından cinayet çıktı. Olayla ilgili ölen Salih Er'in kardeşi gözaltına alındı.

Kahramanmaraş'ta şüpheli ölüm cinayet çıktı

Kahramanmaraş Elbistan’da 25 Temmuz Cumartesi günü ailesi tarafından kayıp başvurusunda bulunan 42 yaşındaki sağır ve dilsiz Salih Er’in cansız bedeni, Yapraklı Mahallesi Üç göz Mevkisindeki ay çiçeği tarlasında bulundu.

Cuma günü akşam eve dönmeyen Salih Er için kardeşleri tarafından ilçe emniyet müdürlüğüne kayıp başvurusu yapıldı.

Polis ve jandarma tarafından aranmasına devam edilen Salih Er’in cansız bedeninin kendilerine ait ay çekirdeği tarlasında kardeşi Cuma Er tarafından bulunduğu haberinin çıkması üzerine, olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Er’in hayatını kaybettiğini belirledi.

Er’in Elbistan devlet Hastanesi'nde yapılan ön otopsisinde başında kurşun yarası tespit edildi. Durumundan şüphelenilmesi üzerine jandarma tarafından sorguya alınan kardeş C.Er, tarlada dolaştığı sırada, ayçiçeklerinin sallanması üzerine yaban hayvanı geldiğini sanıp tabancayla bir el ateş ettiğini söylediği öğrenildi.

(Kaynak: Elbistan Pusula)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.