Kahramanmaraş'ta su kesintisi çileye dönüştü

Türkiye’nin 5’inci büyük su havzasına sahip Kahramanmaraş’ta Tekir mahallesine su verilememesine CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, sert çıktı. Öztunç, ''Sarı binayı yıkacaklarına milletin sorunları ile ilgilenin'' dedi.

Kahramanmaraş'ta su kesintisi çileye dönüştü
banner150

Her fırsatta Kahramanmaraş’ın her sorunuyla ilgilenen ve kamuoyuna duyuran Atom Karınca lakaplı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Kahramanmaraş’ta su akmaması nedeniyle sert tepki gösterdi. AK Partili Büyükşehir Belediyesinin soruna el atmasını isteyen Öztunç, Google’de dünyanın en saçma binası olarak gösterilen İl Özel İdare Binasının yıkımı ile uğraşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e göndermede bulundu. 

Öztunç kendi sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada: “Kahramanmaraş Onikişubat ilçemizin Tekir Mahallesi ( eskiden belde belediyesiydi) üç gündür susuz. Korona nedeniyle hijyene dikkat edin, elleriniz yıkayın diye uyarı üstüne uyarı yapan yetkililer AK Partili Kahramanmaraş Büyükşehir belediyesi üç gündür koca bir mahalleyi susuzluğa mahkum etti. Ey Büyükşehir Belediye başkanı ve ekibi sarı binanın yıkımıyla uğraşacağınıza milletin sorunları İle ilgilenin artık” ifadelerine yer verdi.

(Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 15:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ökkeş
Ökkeş - 1 hafta Önce

Siz kalemini iradesini para için Pkk sempazitanlarına bile satarsınız.

Mehmet ay
Mehmet ay - 7 gün Önce

Siz bu haberi yaparken gerçekten hiç düşündünüz mü acaba

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.