Kahramanmaraş'ta stepnede 3 kilo 950 esrar ele geçirildi

Kahramanmaraş'ta polis ekipleri stepne lastik arasında gizlenmiş 3 kilo 950 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu ticareti ile mücadele kapsamında Göksun İlçesinde durdurulan bir araçta 3 kilo 950 gram esrar maddesi ele geçirildi. Kahramanmaraş il merkezinden operasyon için Göksun'a görevlendirilen narkotik ekiplerine ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri de destek verdi. Araç içerisinde 2 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde Narkotik Suçlarla Mücadele  Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler uyuşturucu ticareti kapsamında yaptıkları risk analizi neticesinde ilçe girişinde bir aracı takibe aldı.

2 GÖZALTI
Şüpheli aracı durdurarak operasyon yapan ekipler, araçta yaptığı aramada stepne içine gizlenmiş 10 paket halinde 3 kilo 950 gram esrar maddesi ele geçirdi. Olayla ilgili 2 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.