Kahramanmaraş'ta stepnede 3 kilo 950 esrar ele geçirildi

Kahramanmaraş'ta polis ekipleri stepne lastik arasında gizlenmiş 3 kilo 950 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu ticareti ile mücadele kapsamında Göksun İlçesinde durdurulan bir araçta 3 kilo 950 gram esrar maddesi ele geçirildi. Kahramanmaraş il merkezinden operasyon için Göksun'a görevlendirilen narkotik ekiplerine ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri de destek verdi. Araç içerisinde 2 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde Narkotik Suçlarla Mücadele  Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler uyuşturucu ticareti kapsamında yaptıkları risk analizi neticesinde ilçe girişinde bir aracı takibe aldı.

2 GÖZALTI
Şüpheli aracı durdurarak operasyon yapan ekipler, araçta yaptığı aramada stepne içine gizlenmiş 10 paket halinde 3 kilo 950 gram esrar maddesi ele geçirdi. Olayla ilgili 2 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.