Kahramanmaraş'ta soğuk havaya dayanamayan serçe hastaneye sığındı

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesindeki Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde pencere önüne konan serçe soğuk havadan kaçarak hastane içine girdi.

Kahramanmaraş'ta soğuk havaya dayanamayan serçe hastaneye sığındı

Kahramanmaraş’ta soğuk havadan kaçarak hastaneye sığınan serçeye hastanedeki görevliler sahip çıktı.

KORUMA ALTINA ALINDI
Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesindeki Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde pencere önüne konan serçe soğuk havadan kaçarak hastane içine girdi. Hastaların bulunduğu koridorda uçmaya başlayan serçe, bir anda gözden kayboldu. Hastanedeki bir vatandaş tarafından yakalanıp doğal ortamına salınmak üzere pencereden bırakılan serçe, bir süre sonra dengesini kaybederek hastane bahçesine düştü. Hastane görevlilerince yerden alınan serçe, daha sonra yetkililerin odasına getirilerek koruma altına alındı.

''MİSAFİRİMİZ OLDU''
Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi yetkililerinden yapılan açıklamada; ''Misafirimiz hastane koridorundan soğuktan dolayı içeri girmiş ve bizim de şuanda misafirimiz oldu. Bir müddet bakımları yapılıp ısıttıktan sonra doğaya salacağız'' ifadelerini kullanıldı.


 

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.