Kahramanmaraş'ta seyyar satıcının zulasında yok yok! Tam 90 bin TL değerinde...

Kahramanmaraş'ta Emniyet ekipleri, kaçak ve klonlanmış cep telefonlarını piyasaya süren şüpheli şahsı yakaladı. Şahıstan toplamda 90 bin TL değerinde kaçak ve klonlanmış cep telefonu ele geçirildi.

Kahramanmaraş'ta seyyar satıcının zulasında yok yok! Tam 90 bin TL değerinde...
banner150

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından il dışından kaçak ve klonlanmış cep telefonlarını piyasaya süren internetten takibi yapılan şüpheli sahıs yakalandı. İnternette açtığı sayfada irtibat kurduğu müşterileri buluşup satış yaptığı tespit edildi. Sosyete Pazarında seyyar olarak tezgah açıp, elindeki kaçak cep telefonlarını birer birer satan sahıstan toplamda 90 bin tl değerinde kaçak ve klonlanmış cep telefonu ele geçirildi.

TAM 90 BİN TL DEĞERİNDE!

Kahramanmaraş KOM Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları saha araştırmasından İstanbul ve Mardin illerinden getirdiği kaçak/ Klon telefonları Kahramanmaraş'ta piyasa sürdüğü tespit edilen şüpheli sahsı takibe aldı. Yunus Emre Mahallesinde bulunan Sosyete pazarında seyyar tezgah açan ve ikinci el telefon alıp sattığı imajı veren Ö.Y isimli şahsın tezgahının zulasında plastik sele ıçerisine gizlenmiş bölgede yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık 90.000 TL olan sıfır kutulu 25 adet Kaçak Klon cep telefonu ile 91 adet cep telefonu aksesuarı ele geçirildi. Şüpheli şahıs ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.