Kahramanmaraş'ta şehit çocuklarına Geleneksel Çocuk Oyunları etkinliği düzenlendi

Kahramanmaraş'ta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde şehit çocuklarına geleneksel çocuk oyunları etkinliği düzenlendi.

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan'ın eşi DR. Ruhan Özkan ve Kahramanmaraş Olgunlaşma Enstitüsü tarafından 23 Nisan çocuk bayramı kapsamında Şehit çocuklarına birçok yöresel oyunlar tanıtıldı.  

Şehit Haşim Yenigül'ün eşi Leyla Yenigül: "Bugün Ruhan hanımın daveti üzerine 23 Nisan için çocuklarımızla bir eğlence tertip ettiler hem yöresel oyunlarımız tanıtıldı hemde çocuklarımız için bir değişiklik oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü Mutlu Aslantürk yaptığı açıklamada: "Daha önce de yaptığımız 'Geleneksel Çocuk Oyunları' programımızı bu kez sadece şehit çocukları için yaptık. Burada 10 oyun belirledik oyun koçlarıyla çocuklarımıza hem oyunları hem de oyuncaklarımızı tanıttık" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.