Kahramanmaraş'ta sanayi sitesinde kazan patlaması!

Kahramanmaraş'ta Küçük Sanayi Sitesinde bir metal fabrikasında patlama meydana geldi.

Olay, Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçesi'ne bağlı Değirmenciler Sokakta yer alan Küçük Sanayi Sitesindeki bir metal fabrikasında meydana geldi.

Metal fabrikasının kazan dairesinin patlaması sonucu 17 yaşındaki Suriye uyruklu  Adil Elsaid, ağır yaralandı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Patlamanın etkisiyle fabrikanın kapısı  ve camlar kırıldı. Ambulansla Necip Fazıl Şehir Hastanesi’ne kaldırılan Adil Elsaid’in hayati tehlikesi bulunuyor.

Suriyeli gencin kazandan sıçrayan yağlarla vücudunun yüzde 72 ‘sinde yanık olup, beyin travması geçirmekte olduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Solunum cihazına bağlanan Suriye uyruklu Adil ElSaid’in akrabalarının Halep’te olduğu ve kendisinin bekar yaşadığı öğrenildi.

Görgüğü tanığı Kazım Çapar yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Olay, bir kazan var; yağ tankı. O patlamış, basınçla sağa sola kapıya basınç uygulamış. Yaralılar vardı biz geldiğimizde. Ambulans geldi götürdü."

(Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.