Kahramanmaraş'ta pokercilere polisten suçüstü! 3 kişi yakalandı...

Kahramanmaraş Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin takip ettiği kahvehaneye düzenlediği operasyonda para karşılığı poker oynayan 3 kişiyi suçüstü yakaladı.

Kahramanmaraş'ta pokercilere polisten suçüstü! 3 kişi yakalandı...
banner150

Kahramanmaraş'ta kumarla etkin mücadele kapsamında takip yapan Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, takip ettiği kahvehaneye anlık baskın düzenledi. Polis baskınında, masa üzerinde 350 tl para ve poker kağıtlarına el konuldu.

Kumar baskını, 31 Ağustos günü 18:30'da meydana geldi. Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekibi İsmet Paşa Mahallesinde bir kahvehaneye takibe aldı. Takibe aldığı yere baskın düzenleyen ekiple masa üzerinde 350 TL ve Poker kağıtlarını ele geçirdi. Kumar oynayan 3 şahısa ayrı ayrı 320'ier TL olmak üzere 960 TL idari para cezası yazıldı.

İşyeri sahibine kumar için yer temin etmekten adli işlem başlatırken, işyeri kapama ve mühürle işlemleri için de idari işlem başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.