Kahramanmaraş'ta özel bir bakımevinde kaydedildi! Kan donduran görüntüler

Kahramanmaraş’ta özel bir bakımevinde kaydedildiği öne sürülen ve yaşlı bir adamın kafasında kurtçuklar türediği görülen görüntüler görenlerin kanının dondurdu.

Kahramanmaraş'ta özel bir bakımevinde kaydedildi! Kan donduran görüntüler
banner150

Kahramanmaraş’ta özel bir bakımevinde kaydedildiği iddia edilen ve yaşlı bir adamın kafasında kurtçuklar türediği görülen görüntüler dehşete düşürdü.

İddiaya göre, geçen yıl Dulkadiroğlu ilçesinde özel bakımevinde kalan Mehmet M’nin kafasındaki açık yarasında kurtçuklar türedi. Yaşlı adamın geçen yıl çekilen görüntülerin ardından hayatını kaybettiği öğrenildi. Bakımevinde kalan muhtaç yaşlıların aynı yatakta iki kişi yattıkları, kimisini de yer yatağında yatmaya çalıştıkları iddia edildi.

Bir başka hasta yakını A.C. ise, bakımevindeki dedesinin yanına bayram ziyareti için gittiğini ve dedesinin banyoda unutulduğunu iddia ederek, “Dedemi bayram gününde ziyarete gitmiştik ve dedemin bakımevinde olmadığını söylediler. Daha sonra dedemin banyoda unutulduğunu öğrendik. Kurumla sorunlar yaşamıştık ve böyle bir hatanın nasıl yapıldığını sormuştuk. Bu ilgisizliklerden dolayı hasta da oluyorlar” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 08:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
dedesinin has torunları
dedesinin has torunları - 9 ay Önce

dedeyi bakımevine atmışlar sonra da adamlarda sorumluluk arıyo,yav önce kendi sorumluluğunuzu yerine getirin

Ayşegül
Ayşegül - 9 ay Önce

Dedenizin banyoda unutulmasın hesabını kuruma değil değil hesap günü asıl sana soracaklar.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.