banner232

Kahramanmaraş'ta o okulda 3 sınıf karantinaya alındı!

Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde bir ortaokulda korona virüs vakası görülmesi üzerine 3 sınıfın öğrencileri karantinaya alındı. Evlerine gönderildi, evlerine gönderilen öğrenciler uzaktan eğitim alacaklar.

Kahramanmaraş'ta o okulda 3 sınıf karantinaya alındı!

Edinilen bilgiye göre, Okkaş Gümüşer Ortaokulu’nda korona virüs vakasına rastlanmasının ardından 3 sınıfta eğitim-öğretim gören öğrencilerin tamamına yakını temaslı kabul edilerek karantina altına alındı. Evlerine gönderilen öğrenciler 14 gün boyunca temaslı takibine alındı.

3 SINIF UZAKTAN EĞİTİM GÖRECEK
Öte yandan, karantinaya alınan sınıflardaki öğrencilerin 14 gün boyunca uzaktan eğitim alacakları öğrenildi.

Okul Müdür Yardımcısı İlhan Kesici ile yapılan telefon görüşmesinde; "Okullarında korana virüs olayının doğru olduğunu 3 sınıf öğrencilerini evlerine göndererek öğrencilerin uzaktan eğitim ile devam edeceğini ve okulda koronavirüs önlemlerinin alındığını" söyledi.

Okulda eğitim gören öğrencilerin ailelerinin ise tedirginliği devam ederken konu hakkında İl Milli Eğitim Müdürlüğünden bir açıklama yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2021, 13:27
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.