Kahramanmaraş'ta minik Mina gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı

Kahramanmaraş’ta bir apartmanın 8’inci katından düşerek hayatını kaybeden 1,5 yaşındaki Mina Demir son yolculuğuna uğurlandı. Küçük kızın Hira adında ikizi olduğu öğrenildi.

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı İmirze Demir'in kızı minik Mina’nın cenazesi için Ulu Cami’nde öğle namazını müteakip cenaze töreni düzenlendi. Mina Demir’in cenazesi kılınan namazın ardından Şeyh Adil Mezarlığı’na defnedildi. Cenazede baba İmirze Demir gözyaşlarına hakim olamazken cenazeye, Vali Vahdettin Özkan, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, milletvekilleri, belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Minik kızının tabutunun tam karşısında saf tutan İmirze Demir, güçlükle ayakta durabildi. 

İkizler Mina ve Hira'yı ölüm ayırdı

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı İmirze Demir'in 1,5 yaşındaki kızı Mina Demir, gözyaşları arasında toprağa verildi. Küçük kızın Hira adında ikizi olduğu öğrenildi.

Olay, dün akşam saatlerinde Dulkadiroğlu ilçesi Senem Ayşe Mahallesi'nde yaşanmış, 1,5 yaşındaki Mina Demir apartmanın 8'inci katındaki evin penceresinden yere düşerek hayatını kaybetmişti.

Yaşanan olayın görgü tanığı bir vatandaş, ''Burada esnaflar görmüş biz de geldik, bir çocuk yere düşmüştü ve nefes aldığını söylüyorlardı. Ambulans geldi ve çocuğu hastaneye kaldırdı. Çocuğun sonra hayatını kaybettiğini öğrendik'' diye konuştu.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.