Kahramanmaraş'ta mantı yapmaya gitti, koronavirüsü yaydı!

Koronavirüs vaka sayısındaki artışı önlemek için yeni yasaklar uygulanırken Kahramanmaraş'ın Afşin İlçesi'nde 'pes' dedirten bir son dakika gelişmesi yaşandı. Mantı yapan kadınlardan birinde mutasyonlu virüs çıkması nedeniyle bir apartman karantina alındı. İşte, dikkat çeken son dakika haberinin detayları.

Kahramanmaraş'ta mantı yapmaya gitti, koronavirüsü yaydı!

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde mantı yapan kadınlardan birinde mutasyonlu virüs çıkması nedeniyle bir apartman karantina alındı.

Edinilen bilgiye göre, TOKİ konutlarındaki bir apartmandaki komşularıyla bir gün önce mantı yapan yabancı uyruklu kadının temas ettiği 8 aileyle birlikte apartmanın tamamı karantinaya alındı.

Jandarma ekiplerinin 24 saat nöbet tuttuğu apartmanda giriş ve çıkışlar 25 Nisan tarihine kadar yasaklandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut
mahmut - 3 hafta Önce

Ya bi rahat durun bitsin virüs artık bu şekilde bi şey bitmez arkadaş yeter senin mantının yüzünde bi sürü insan eve kapatıdı yazık değilmi

Bertizli bekir
Bertizli bekir - 3 hafta Önce

Gezin anam gezin aman ha hicbirseyinizden geri kalmayın aynı kafayla devam edin hiç bozmayın ,güne gidin,kınaya gidin,oturmalara gidin

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.