Kahramanmaraş'ta Mahir Ünal'a vatandaştan tepki

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, bir dizi ziyaret için geldiği memleketi Kahramanmaraş'ın Afşin İlçesi'nde, vatanşın tepkisi karşısında cevap vermekte zorlandığı anlar kameralara yansıdı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, AK Parti Afşin İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Teşkilatında partililerle bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, daha sonra çarşı esnaf gezisi esnasında bir vatandaşın serzenişi karşında şaşkınlık yaşadı.

Mahir Ünal'ın vatandaşa hitaben, ''Bakın 150 yataklı hastane yaptırıyorum Afşin'de''  demesi üzerine, vatandaşın; 'Yapıyorum, yapacağım, edeceğim, yapacağız, hep cak, cuk, cik"  sözleri karşısında cevap vermekte zorlanan Ünal, ''ya ihalesini yaptık'' dedikten sonra etrafındaki AK Parti Yöneticilerine ''bu kim?'' diyerek oradan uzaklaştığı görüldü.

İHALELERDE VE DOĞRUDAN TEMİNLERDE SAHTE İMZALARLA YAN TEKLİFLER ALINMIŞ

AK Parti'nin kalesi konumundaki Kahramanmaraş ve bazı ilçelerinde vatandaşların tepkisi her geçen gün çoğalırken, özellikle Elbistan Belediyesi'nde yaşanan denetim raporunda bahsedildiği üzere doğrudan temin ve ihalelerde yaşanan sahte imzalarla teklifler alınması, yani ususlsüzlük ve yolsuzlukların ortaya çıkması nedeniyle halkın tepkisinin her geçen gün daha çok ortaya çıktığı öne sürülüyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 12:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Salih
Muhammed Salih - 4 hafta Önce

Mahir bey daha öncede böyle bir durum yaşamıştı. Sahi birde çiftçi vardı o konular kapandı gitti . Aslında Mahir beyin gezdiği gezeceği sokaklar boşaltılmalı , emniyet tedbirleri alınmalı. Yoksa bu tür vakalar görülebilir ve sayın vekilimizin kalbi kırılabilir. Tabi kırmızı plakayı kapınca artık felllik fellik gezecektir. Çünkü hep böyle oluyor . Aldın mı TBMM al plakayı gezeceksin , yoksa ne havası olacak. O tepki veren vatandaş a dersini vermek lazım. Hadsiz adam ne biçim konuşmuş . Sayın vekille öyle konuşulur mu . Adam hizmet etmek zorunda mı . Bak tepki vereceksen Ali Öztunç a ver . O muhalefet çünkü . Herkes seni alkışlar. Hem sayın Öztunç daha mütevazi seni dinler . Sahi Mustafa bey slz Elbistan belediyeci ile ilgili haber yapıyorsunuz . Bu Dulkadiroğlu belediyesi yok piyasadan . Bunlar belediye binasını da bilinmez bşr yere taşımışlar . Bunlar ne yer , ne içer , ne alır -ne satar unutuldu gitti . Çöp kamyonları ve cadde kenarına bank koymuşlar . Omları görüyoruz başka bir şey yok. Bunları bir araştırsanız diyorum .

Mahmut
Mahmut - 4 hafta Önce

Yaptırıyorum derken cebinden harcadın sandık bizde gelde arsan kavşağına bak akşam üstü bi geçsene

Yasin doğan
Yasin doğan - 4 hafta Önce

İyiki siz varsınız Elbistan da o kadar mağdur varki korkudan sesini çıkaramıyor devletin verdiği yetkiyi kötüye kullanıyor

Avrasya
Avrasya - 4 hafta Önce

Mahir Ünal on malesef milletin gözünde değeri sıfırlandı. Heleki şu son 128 milyar TL hesabından sonra herşeyden ne kadar uzak olduğuda kanıtlandı. Ben Cumhurbaşkanının yerinde olsam göz önünden uzaklaştıracağım akp den insanları soğutan birkaç isimden biri kendisi.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.