Kahramanmaraş'ta kuyumcuya soygun: Cumhuriyet altını çalındı

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesi Kıbrıs Meydanında akılalmaz bir soygun meydana geldi. Kuyumcunun iş yerine giren hırsız, iddiaya göre, el çabukluğu yöntemiyle cumhuriyet altınını çalıp kayıplara karıştı. Durumu fark eden iş yeri sahibi, hırsızlık olayını polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, inceleme yaparak kamera görüntüleini inceledi. Tahkikat sürüyor.

Kahramanmaraş'ta kuyumcuya soygun: Cumhuriyet altını çalındı

Alınan bilgiye göre, hırsızlık olayı, Dulkadiroğlu ilçesi Kıbrıs Meydanı’ndaki bir kuyumcuda meydana geldi. Kuyumcu dükkanına alışveriş için gelen bir kişi, kuyumcudan cumhuriyet altını almak istediğini söyledi. Kendisine yöneltilen altınları bir inceleyen şüpheli, el çabukluğu ile altını avucunun içine aldı. Şahıs alışveriş yapmadan iş yerinden ayrıldı.

ŞÜPHELİNİN YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Altının çalındığını fark eden kadın kuyumcu, durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, iş yerindeki güvenlik kamerası görüntülerini inceledi.

Polis altınI alıp kayıplara karışan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.