Kahramanmaraş'ta kuyumcuda gasp

Kahramanmaraş'ın Trabzon Bulvarında bulunan bir kuyumcuya giren şüpheli, bir süre bileziklere baktıktan sonra iş yeri sahibinin elindeki bileziği aldı. Kuyumcu neye uğradığını şaşırırken, şüpheli dükkandan koşarak kaçtı.

Olay bugün sabah saatlerinde Trabzon Bulvarı üzerinde bulunan bir Kuyumcuda meydana geldi. Müşteri gibi içeri giren erkek bir şahıs gözüne kestirdiği bileziği alıcı gibi kuyumcudan istedi. Müşteri zannettiği şahsa 10.000 TL’lik 22 Ayar bileziği temin ederek uzatan kuyumcu neye uğradığını şaşırdı. Kendine uzatılan bileziği alır almaz kaçan şüpheliyi işyeri sahibi bir müddet kovaladı, ancak yakalayamayınca polisten yardım istedi. 

Olay yerini ve çevresini ablukaya alan polis ekipleri önce şüphelinin kimliğini tespit etti. Asayiş yandol ekipleri görüntülerden şüphelinin kimliğine ulaştı. Polis ekipleri olay yeri ve çevresinde yaptığı çalışmada yaklaşık 500 metre uzakta Hayrullah Mahallesinde bir cami içersinde kıyafetini değiştirmek üzere olduğu esnada asayiş ekipleri tarafından yakalandı. Polisleri karşısında gören hırsız imamın beyaz cübbesini giymeye yeltendi. Altın bilezik ise şahsın cebinden çıktı. 

İl dışından Kahramanmaraş’a gelen ve suç dosyası kabarık olan Ahmet.E.D (21 yaş, mersin)  gözaltına alınarak işlemleri için emniyete intikal ettirildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2021, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.