Kahramanmaraş'ta kızının gözleri önünde annesini öldürdü! Vahşeti örtbas etmek için...

Kahramanmaraş'ta bir kadın, tartıştığı akrabası tarafından 10 yaşındaki kızının gözleri önünde av tüfeğiyle öldürüldü. Cinayet zanlısı 2 saat kaçabildi. Kahramanmaraş’ta kaçan katil zanlısı ''Kim ölmüş, ben kimseyi öldürmedim'' dedi. 

Kahramanmaraş'ta kızının gözleri önünde annesini öldürdü! Vahşeti örtbas etmek için...
banner150

Kahramanmaraş’ta kayın biraderinin evini basan ve 10 yaşındaki kızının önünde av tüfeğiyle annesini öldüren katil zanlısı yakalanınca, ''Kim ölmüş ya. Ben bir şey hatırlamıyorum. Ne öldürmesi. Ben kimseyi öldürmedim'' dedi. 

Olay, Kahramanmaraş'ta akşam saatlerinde Onikişubat ilçesi Oruç Reis Mahallesi'nde meydana geldi. Emine Yıldız (45), 10 yaşındaki kızı ile evde bulunduğu esnada kocasının eniştesi Ali K., elinde tüfekle ikametini bastı. Kızının gözleri önünde annesini öldüren ve sonra otomobiliyle kaçan Ali K.’nın yakalanması için polis alarma geçti.

SUÇ ALETİYLE YAKALANDI!
Olaydan 15 dakika sonra cinayet zanlısının otomobilini PTS kayıtlarında tespit eden polis, tüm ana ve mahalle yollarında arama yaptı. Mahalle arasında polisin tespit ettiği otomobilin, tüm kaçış güzergahları kapatıldı. Polisin 'dur' ihtarına uymayan ve kaçmaya devam eden cinayet zanlısının otomobili Abbaslar Mahallesi'nde sıkıştırıldı. Suç aleti tüfekle yakalanan Ali K., kelepçelenerek gözaltına alındı. 

''KİM ÖLMÜŞ YA, BEN BİR ŞEY HATIRLAMIYORUM''
Alkollü olduğu belirlenen Ali K., kendisini görüntüleyen gazetecilere, “Kim ölmüş ya. Ben bir şey hatırlamıyorum. Ne öldürmesi. Ben kimseyi öldürmedim.” dedi. 

Emine Yıldız’ın cenazesi olay yeri incelemesinin ardından Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırılırken, cinayet zanlısı alınan sağlık raporunun ardından emniyete götürüldü. 


 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.