Kahramanmaraş'ta kısıtlamaya rağmen Yedikuyular'a akın ettiler!

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen Yedikuyular Kayak Merkezi'nde koronavirüs tedbirlerini hiçe saydılar. Sosyal mesafenin ortadan kalktığı eğlencede maskesiz halay çekti. Görüntüler, sosyal medyada tepki çekti.

Koronavirüs önlemleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen Kahramanmaraş, Yedikuyular Kayak Merkezi'nde koronavirüs tedbirlerini hiçe sayan grup, sosyal mesafenin ortadan kalktığı eğlencede maskesiz halay çekti.Görüntüler, sosyal medyada tepki çekti.

KISITLAMAYI UNUTTULAR
Kar yağışı ile birlikte sezonun açıldığı Yedikuyular Kayak Merkezi'ne vatandaşların ilgisi arttı. Okulların da tatil olması nedeniyle aşırı yoğunluk yaşayan kayak merkezinde dün kaydedildiği belirtilen bir görüntü ise tepki çekti.

HALAY ÇEKTİLER
Bir grup, müzik eşliğinde eğlenirken, koronavirüs tedbirlerinin tamamı hiçe sayıldı. Sosyal mesafenin ortadan kalktığı eğlencede maske bulunmayan grup halay çekti.

SOSYAL MESAFE HİÇE SAYILDI
Koronavirüs tedbirlerin başında gelen maske ve sosyal mesafenin hiçe sayıldığı görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2021, 08:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Hüseyin
Hasan Hüseyin - 3 ay Önce

Peki tüm tedbir ve yasaklara rağmen bu insanlar oraya nasıl gitmiş. Emniyet jandarma yol kontrolü yapmamışlar mı. Koltuğunun altına sucuğu kapan içkisini
birasını alan yedikuyulara hucüm ediyor. Eğlenmeyi de ağlamayı da bilmiyoruz.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.