Kahramanmaraş'ta kart dolum noktaları arıza verdi!

Kahramanmaraş’ta toplu taşıma araçlarını tercih eden vatandaşlar, kart dolum noktalarının arızalı olması nedeniyle mağdur oldu.

Kahramanmaraş'ta kart dolum noktaları arıza verdi!
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından, 2016 yılının hemen başlarında büyük bir değişim başlatılarak toplu taşımadaki eski minibüsler kaldırılmış, yerine 2015 model otobüsler getirilerek havuz sistemine geçilmişti. Bu kapsamda toplu taşımada parayla biniş kaldırılırken, kartlı sistemle biniş başlamıştı.

İlgili birim tarafından şehrin belirli noktalarına kart dolum kulübeleri kurularak vatandaşların kartlarına yükleme yapma imkânı sağlanmıştı. Kentin en işlek yerlerinde bulunan kart dolum noktalarındaki cihazların arızalı olması nedeniyle kartına dolum yapamayan vatandaşlar mağdur oldu. Vatandaşlar, sık sık bu durumla karşı karşıya geldiklerini ve dolum noktalarını yeterli bulmadıklarını belirtti. Konu ile ilgili WhattsApp ihbar hattına gelen onlarca ihbar mesajları neticesinde vatandaşların mağdur olmaması için yetkililerin bir an önce arızalı kart dolum makinalarının hizmete sunulmasını istediklerini belirttiler.

KAYNAK: KANAL MARAŞ

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.