Kahramanmaraş'ta kaçakçılıkla mücadele devam ediyor

Kahramanmaraş polisinin son bir hafta içinde yaptığı çalışmada gümrük kaçağı 51 adet cep telefonu,20 adet kol saati ve bin litre mazot ele geçirildi.

Kahramanmaraş'ta kaçakçılıkla mücadele devam ediyor
banner150

İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri Kaçakçılık suçlarının önlenmesi ve bu yolla şahısların haksız kazanç elde etmelerini engellemek amacıyla çalışma yaptı.Ekiplerin yaptığı çalışmada merkeze bağlı Kurtuluş   Mahallesi'nde belirlenen bir işyerinde yapılan aramada 33 adet kaçak cep telefonu ile 3 adet kaçak cep telefonu aksesuarı  ele geçirildi. Çalışmasını sürdüren ekipler, Yusuflar  Mahallesinde  bir işyerinde de arama yaptı. Yapılan aramada, 18 adet kaçak cep telefonu ile 20 adet gümrük kaçağı kol saati ele geçirdi.

Polis ayrıca merkeze bağlı  Yavuz Selim  Mahallesi Yeni Sanayi Sitesinde kaçak akaryakıt ile ilgili çalışma gerçekleştirdi.Ekipler bir iş yerinde elektrikli aktarım düzeneği ile bin litre kaçak Mazot ele geçirdi.

Yapılan operasyonlar neticesinde 4 şüphelinin gözaltına alınarak haklarında gerekli yasal işlemin yapıldığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.