Kahramanmaraş'ta isyan ettiren trafik çilesi! Kısa mesafeli yolu 1 saatte gidiyorlar

Kahramanmaraş'ta kısa mesafeli yolda evlerine gitmek isteyen vatandaşlar, yolda 1 saati aşkın trafik çilesi çekiyor. Arsan Kavşağı Projesi başladığı günden bu yana aynı sorunla uğraştıklarını belirten vatandaşlar, yetkililerden çözüm bulmalarını istedi.

Kahramanmaraşlıları çıldırtan trafik yoğunluğu, her geçen gün artmaya devam ediyor. Mesai başlangıcı ve bitiş saatlerinde zirve noktasına görmeye alışık olduğumuz trafik, artık tüm güne yayılıyor.

Kahramanmaraş'ta trafik yoğunluğu her geçen gün daha da yoğunlaşıyor. Ana arterlerde, zirve saatlerde görmeye alışkın olduğumuz yoğun trafik,  Arsan Kavşağı Alt Geçit Projesinde çalışmalar nedeniyle tüm güne yayılırken, vatandaşlar bu duruma adeta isyan ediyor.

Kilometrelerce araç kuyrukları oluştu

Madalyalı Kavşak, otogar ve Gaziantep ve Kayseri yolu hafta içi günlerde sabahları daha da artan yoğunluk nedeniyle trafik durma noktasına geliyor. Özellikle sabah ve akşam saatlerinde iş ve evlerine giden vatandaşlar, yolda 1 saati aşkın trafik çilesi çekiyor.

Kanal Maraş WhatsApp ihbar hattına gönderilen videoda; Evden saat 07:15'te çıktığını ifade eden bir vatandaş, ''1 saattir yolda trafik çilesi çekiyoruz. Buraya hiç bir yetkili neden el atmıyor? Bunun bir çaresinin bulunması lazım. Millet işe gidiyor, ekmek peşinde" dedi.

Sabah trafiğinde kalan bazı vatandaşlar da kısa mesefeli yaklaşık bir saatte gittiklerini söyledi. Her sabah aynı trafik çilesini yaşayanlar, yetkililerden çözüm bulunmasını istediler.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 10:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 3 hafta Önce

Bıktık bıktık yapmayın kazmayın artık bi yeri kardeşim çevre yolu olmadan olmaz beceriksizler yeter artık her gün bu yolda kepazelik yeter cehennemin dibine yapın ne bu kepazelik

Murat Kara
Murat Kara - 3 hafta Önce

Oy vermek yapacaklarını onaylıyorum demektir. Hiç şikayet etmeyin. Bugün seçim olsa hayrettin Başkan yine seçilir

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.