Kahramanmaraş'ta internet kafelere sıkı denetim!

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde tüm internet kafeler aynı anda denetlendi.

Kahramanmaraş'ta internet kafelere sıkı denetim!
banner150

29 Ocak Salı günü Kahramanmaraş Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde il merkezi ve ilçelerinde tüm internet kafeler denetimden geçirildi.

29 Ocak 2019 Salı günü Kahramanmaraş İl merkezi ve ilçelerde eş zamanlı olarak, İlçe Belediye Başkanlıkları, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, İlçe Sağlık Müdürlüklerinden Personelin oluşturduğu Komisyon üyelerinin katılımıyla yapılan İnternet Kafe Denetimi uygulaması kapsamında internet kafeler detaylı bir sekilde denetlendi. İnternet kafelerde yaşı küçük çocuk kontrolu ve tüm şahısları GBT kontrolünden geçiren polis ekipleri, işyeri ruhsatlarını da inceledi. Aynı anda internet kafeler çevresindeki şahıs ve araçlar kontrol edildi. Diğer kurumlardan katılan komisyon üyeleri de kendi açılarından detaylı tarama yaptı. 

İl genelinde 29 polis ekibi ve 149 polis mekurumun katılımı ile; 

513 şahsın GBT kaydı sorgulandı. 87 internet kafe ve çevresi denetlendi. Yakın çevrede bulanan 47 araç kontrol edilirken, 6 araca çeşitli ihlallerden 5 bin 219 TL ceza tatbik edildi. Kural ihlalleriyle ilgili kafeler hakkında notlar tutuldu. Kafeler çevresinde 4 şahıstan kesici alet ele geçirilip men edilirken, 2 kayıp şahıs bulundu, 1 aranan şahıs yakalandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.