Kahramanmaraş'ta havalar ısındı! Mesire alanları dolu taştı...

Kahramanmaraş’ta havaların ısınmasıyla birlikte havanın güzelliğini fırsat bilen vatandaşlar mesire alanlarına akın etti.

Kahramanmaraş'ta havalar ısındı! Mesire alanları dolu taştı...

Menzelet Barajı kıyısında yer alan Menzelet Mesire Alanı’na gelen vatandaşlar keyifli bir hafta sonu geçirdi. Havanın ısınması ve hafta sonu tatilini fırsat bilen bazı aileler mangal keyfi yaparken, çocuklar da oyun alanlarında vakit geçirdi.

HAVALAR ISINDI MESİRE ALANLARI DOLDU TAŞTI

Ailesiyle birlikte mesire alanına geldiğini ve doğal güzelliklerin ilgisini çektiği söyleyen Ahmet Ceylan, 'Havaların dolu, yağmur ve kış muhalefetinden dolayı bugün de sıcak olması nedeniyle vatandaşlar Menzelet Mesire Alanı’na geldi. Burası adeta cennetten bir manzara, hem dağlarda kar var hem de su ve yeşil alan var' diye konuştu. 
Marmaris’ten tatile gelen Gökhan Cin isimli bir vatandaş ise, 'Bugün kendimizi mesire alanına attık ve ailemizle birlikte geldik. Çok güzel bir hava ve doğa var. Herkesin buraya gelip görmesini isterim' diye konuştu.


Mesire alanının yeşil ile iç içe olması ve konum itibariyle yaz boyu vatandaşları ağırlaması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 13:55
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.