Kahramanmaraş'ta hava durumu nasıl olacak? (18 Aralık 2018)

Kahramanmaraşlılar için son dakika uyarısı! Meteoroloji'den yapılan son açıklamaya göre bugün Kahramanmaraş'ta hava yağmurlu ve sağanak sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor.

Kahramanmaraş'ta hava durumu nasıl olacak? (18 Aralık 2018)

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, bugün Kahramanmaraş Bölge geneli çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak, kıyı kesimlerde yer yer gökgürültülü sağanak yağışlı geçmesi tahmin edilmektedir. Yağışların bu gece saatlerinden itibaren Mersin ve Adana çevrelerinde kuvvetli, yer yer çok kuvvetli olması beklenmektedir. 

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Kuzeydoğu ve doğu yönlerden hafif, yer yer orta kuvvette; akşam saatlerinden itibaren zaman zaman kuvvetli esmesi tahmin edilmektedir.

UYARILAR: Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 17:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
köylü
köylü - 1 yıl Önce

şehrimizin ana sorunlarından birisi hakkında görüşlerimi bildirmek istiyorum. Malumunuz kırsal kesimdeki insanımızın temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Tarım ve hayvancılıkta sorunlar oldukça fazladır. gübre , mazot, yem fiyatları oldukça artmıştır. insanlar topraklarını ekmemekte hayvancılığı bırakmaktadır. bu da köyden kente göçe sebep olmaktadır. Halbuki insanlar üretse ürettiğini satsa köyde kalacaktır. Gençlerimiz il dışına gitmektedir. bütün bu konuları göz önüne alarak siz değerli gazetecilerden tarım ve hayvancılık üzerine dosya haber yapmanızı istiyoruz
saygılarımla

SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.