Kahramanmaraş'ta güzel haberler peş peşe geliyor! Kişi başına 3 bin 130 lira ödenecek...

Memurlar için güzel haberler peş peşe geliyor. Bankalar promosyon için yarışa girdi. İstanbul Teknik Üniversitesi'de görevli memurlara kişi başına tek seferde 4 bin 75 lira ödenecek. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ise memurlara 3 bin 130 lira ödenmesi konusunda bankayla anlaştı.

Kahramanmaraş'ta güzel haberler peş peşe geliyor! Kişi başına 3 bin 130 lira ödenecek...
banner150

Kamu kurumlarının maaş promosyonlarına ilişkin görüşmeleri tek tek sona ermeye başladı. Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen banka promosyon ihalesinde 11 bin 306 sağlık çalışanına tek seferde  2 bin 900 lira promosyon ödemesine karar verilmişti. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ise memurlara 3 bin 130 lira ödenmesi konusunda bankayla anlaştı. Rekor ise İstanbul Teknik Üniversitesi'nden geldi. Promosyon ihalesinde 3 yıllığına kişi başına peşin 4 bin 75 TL ödenmesi kararlaştırıldı. Konuyla ilgili anlaşma, Türkiye Kamu Sen İstanbul İl Başkanı Hanefi Bostan sosyal medya hasabından duyurdu. Bostan, şimdiye kadar imzalanan en yüksek tutarlı promosyon anlaşması olduğu vurgulandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.