Kahramanmaraş'ta gelin-damat pasta yerine dondurma kesti

Kahramanmaraş’ta yaşayan Harun Reşit - Eda Özpınar düzenledikleri düğün gecesinde dünya evine girdi. Çiçeği burnundaki çift, meşhur Maraş dondurmasını baltayla kesmenin mutluluğunu da yaşadı.

Kahramanmaraş'ta gelin-damat pasta yerine dondurma kesti
banner150

Kahramanmaraş'ta dünya evine giren Harun Reşit-Eda Özpınar çifti, düğünde pasta yerine Maraş dondurması kesti. Baltayla kesilen 200 kilogramlık dondurma misafirlere dağıtıldı.

Kahramanmaraş'ta yaşayan damat Harun Reşit Özpınar ile gelin Eda Özpınar'ın nikah merasimi kentteki bir düğün salonunda gerçekleşti. Düğün gecesinde Alpedo-Kervan firması tarafından düğün salonuna getirilen 200 kilogramlık Maraş dondurması gelin ve damat tarafından balta ile kesildi. Birbirlerine dondurma ikram eden çift pasta yerine dondurma keserek geceye renk kattı. Maraş dondurması daha sonra konuklara ikram edildi.

Damat Harun Reşit Özpınar, "Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim" dedi.

Gelin Eda Özpınar ise, "Düğünümüze teşrif edip gelenlere ve dondurma organizasyonunda yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Kahramanmaraş'ın dondurmayla bütünleştiğini söyleyen Sami Kervancıoğlu ise, çifte 'ömür boyu mutluluklar' diledi. Kervancıoğlu, "Kahramanmaraş dondurmayla bütünleşmiş bir şehrimizdir. Bu düğünümüzde de biz kardeşlerimize bir jest yapalım dedik ve dondurma kestirmek istedik. Kahramanmaraş'ta da bu tarz organizasyonların olması gerekiyor ve iki kardeşimize de hayırlı olsun dileğinde bulunuyorum" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.