Kahramanmaraş'ta Esnafları canından bezdiren şüpheliler yakalandı!

Alınan bilgiye göre, Dün gece saatlarinde Kahramanmaraş Derepazarı'nda meyanda gelen olayda manav ve otoparkçı gasp edildi. Olayın ardından polis ekipleri ihbar üzerine olay yerine geldi. Kentteki gasp olayını araştıran polis ekipleri, mağdurların verdiği eşkal bilgileri tüm ekiplere bildirildi. İncelemeler sonucu gasp olayına karışan 2 kişinin kimlikleri tespit edildi çok sayıda suç kaydı bulunan şüpheliler adliyeye sev edildi.

Kahramanmaraş'ta Esnafları canından bezdiren şüpheliler yakalandı!
banner150

Kahramanmaraş Derepazarı'nda meydana gelen olayda İddiaya göre Ali G. ile Hasan K. ilk önce manav ve ardından otoparkçıyı bıçak zoruyla paralarını gasp edip kaçtı. İhbar üzerine olaya yerine intikal eden polis ekipleri Mağdurların verdiği eşkal bilgilerini tüm ekiplere bildirdi, Ekipler gaspçıları yakalamak için bölgede geniş çaplı çalışma başlattı.

MAHALLE BEKÇİLERİNE YAKALANDILAR
Devriye görevi yapan Mahalle bekçileri Ali G. ve Hasan K.'yı yakaladı ve polislere teslim etti. Üst araması yapıldığı sırada gasp ettikleri para ve gaspta kullandıkları bıçak bulunan şüpheliler; gözaltına alınmak üzere emniyete götürüldü. 

ÇOK SAYIDA SUÇTAN KAYITLARI VAR
Yapılan kimlik kontrolünde iki şüphelinin de çok sayıda suç kaydı olduğu belirlendi. Ali G. ve Hasan K. emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.