Kahramanmaraş'ta düğünde maganda kurşunu bayrak asan adama isabet etti

Kahramanmaraş'ta düğünde Sağlık Bakanı Koca'nın düğün eğlencelerinde sosyal mesafe kuralına uyulması konusundaki uyarılarına rağmen Kahramanmaraş'ta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Sürekli eğlence bahanesiyle ortalığı birbirine katan şehir eşkıyaları yine terör estirdi. 50 yaşındaki adam rastgele havaya ateşlenen tabancadan çıkan kurşunla yaralandı.

Düğünlerde maganda terörü bitmek bilmiyor...

Olay, Elbistan'ın Battalgazi Mahallesi Abdulkadir Yetişkin Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre 50 yaşındaki M.A.,apartman komşusunun düğünü için elektrik direğine Türk bayrağı asmak istedi. Bu amaçla direğe çıkıp sarkıtılan ipi bağlarken, kimliği belirsiz bir şahsın düğün evinin önünde rastgele havaya ateş etti. Silahlardan çıkan kurşunlarla yaralanan talihsiz adam, kanlar içinde kaldı.

HEMEN HASTANEYE YETİŞTİRİLDİ
Düğün evindekilerin yardımlarıyla direkten indirilen M.A., özel araçla Elbistan Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Tedavisine burada devam edilen talihsiz adamın, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

POLİS HER YERDE MAGANDACIYI ARIYOR
Olay yerine intikal eden polis ekipleri çok sayıda boş kovan tespit etti. Ekipler M.A.'nın yaralanmasına sebep olan silahı ateşleyen zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.