Kahramanmaraş'ta dev operasyon! Polis geçit vermiyor

Kahramanmaraş Polisi aranan şahıslara yönelik yaptığı çalışmada çoğunluğu hapis cezası ile aranan toplam 38 şüpheliyi yakaladı.Yakalanan 38 şüpheliden 20'si çıkartıldığı mahkemece tutuklandı

Kahramanmaraş'ta dev operasyon! Polis geçit vermiyor

Alınan bilgiye göre,İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler aranan şahısların yakalanmasına yönelik operasyon yaptı. Aranan şahısların bulunabileceği yerlerde uygulamalar yapan polis ekipleri, aynı zamanda şahısların saklanabileceği adreslere baskın düzenledi.Polisin yaptığı çalışmada çeşitli ceza ve suçlardan aranan 38 şahıs tespit edilip yakalandı. 

Yapılan operasyonda Çocuğun cinsel istismarı suçundan 13 yıl ceza ile aranan 1 kişi, Hırsızlık suçundan 8 yıl 9 ay ceza ile aranan 1 kişi, Fuhşa teşvik etmek suçundan 6 yıl 3 ay ceza ile aranan 1 kişi, diğer suçlardan 2-5 yıl arası hapis cezası ile aranan 7 kişi ve 2 yıla kadar hapis cezası ile aranan 10 kişi yakalandı.

Uyuştucu, yaralama, hırsızlık, dolandırıcılık, fuhşa teşvik, cinsel taciz, trafiği tehlikeye sokmak, vergi usul kanununa muhalefet  gibi suçlardan kesin hapis cezası ile aranan 20 kişinin de aralarında bulunduğu 38  şüpheli gözaltı işlemleri sonrası Adliyeye sevk edildi.

38 şüpheliden 20'si çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.