Kahramanmaraş'ta define ararken cin çarptı!

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde 34 yıl önce yaşanan olayda, arkadaşlarıyla birlikte define ararken cin tarafından çarpıldığını iddia eden M.S., olayın ardından şehri terk ettiğini ve bir daha da dönmediğini anlattı.

Kahramanmaraş'ta define ararken cin çarptı!
banner150

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde 34 yıl önce yaşanan olayda, arkadaşlarıyla birlikte define arayan M.S.'yi iddiaya göre cin çarptı.

Başına gelen olayla hayatının şokunu yaşayan M.S., yaşadığı şehri terk ederek İstanbul'a yerleşti.

İnanılması güç olayı anlatan M.S., şu ifadeleri kullandı:

"1985 yılının Temmuz ayıydı. Arkadaşlarla birlikte daha önceden konuştuğumuz gibi kazı yapacağımız yere gittik. Ne kadar sürer, nasıl olur, tahmin edemiyorduk. Elbistan'da oturan bir hocayla haberliydik, daha önce bu işi onunla konuşmuştuk, Maravuz'da kazı yapacağız diye. Mümkün olursa kazıya hoca da götürülür, hoca okur üfler. Hoca uzaktan okuyordu. 

'BİRİ AYAĞIMDAN TUTTU'

Neyse başladık kazmaya, bayağı indik. Dördüncü gün oldu toprak çıkarıyoruz, biri ayağımdan tuttu. Bir döndüm, döner dönmez yüzüme tokadı yedim. Kendimi kaybetmişim, zor attım kendimi dışarı"

Yaşadığı şokun etkisiyle kaçmaya başladığını anlatan M.S., "Ne dediğimi falan bilmiyorum ben o anda. Arkadaşlar da korktu ama benim kadar değil. Dur durak bilmiyorum, hemen gidelim dedim arkadaşlara. Takımları falan bırakıp çıktık" ifadelerini kullandı.

YAŞADIĞI KORKUYLA ŞEHRİ TERK ETTİ!
Ertesi gün şehri terk etmeye karar verdiğini anlatan M.S., "Gurbete çıkmaya karar verdim. Bekardım zaten evli de değildim. Çalışmaya gidiyorum diye İstanbul'a geldim. Kimseye de anlatamadım o olayı. O gün yanımda olan arkadaşlarım dışında kimseye demeden İstanbul'a geldim. Burada iş güç derken yıllarımız geçti kaldık ama hiç unutamıyorum o olayı" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 09:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murtaza46
Murtaza46 - 1 yıl Önce

Lan oğlum götü zor kurtarmışın desene...

Pelin
Pelin - 1 yıl Önce

Altın yüzüne başın g...tün birbirine girecekmiş. Allah akıl fikir versin

Melih
Melih - 1 yıl Önce

Altınları gömmeden önce koruma duası okutuyorlar. O definenin koruyucuları dövmüştür. Komşumun başına da gelmişti.

kemal
kemal - 1 yıl Önce

Hah haha...:)))

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.