Kahramanmaraş'ta ceza üstüne ceza yedi! 'Lahmacun yaptırmaya çıktım' dese de kurtulamadı!

Kahramanmaraş'ta, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını önlemleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ederek sigortası olmayan, abartı egzozlu otomobille lahmacun yaptırmaya çıkan bir kişiye ceza üstüne ceza yazıldı.

Kahramanmaraş'ta ceza üstüne ceza yedi! 'Lahmacun yaptırmaya çıktım' dese de kurtulamadı!

Atatürk Bulvarı'nda 06 GDH 12 plakalı otomobiliyle giden T.K., Kıbrıs Meydanı'nda polis tarafından durduruldu. Aracının egzozunun abartı ses geldiğini fark eden ekipler; yaptıkları incelemede ehliyeti olmayan T.K.'nın otomobilinde abartı egzoz olduğunu ve sigortasının da bulunmadığını tespit etti.

KESİLEN CEZALAR
Lahmacun yaptırmak için dışarı çıktığını ifade eden T.K.'ya ehliyetsiz araç kullanmaktan 2 bin 473 lira, abartı egzozdan 1228 lira trafik cezası, sokağa çıkma yasağını ihlalden de Kabahatler Kanunu'na göre 392 lira idari para cezası olmak üzere toplam 4 bin 93 lira para cezası yazıldı.

ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ
Polislerin idari işlemleri yapmasının ardından araç sigortası olmadığı için trafikten de men edilerek otoparka çekildi. Ruhsat sahibine de aracın sigortasını yaptırmadığı için 132 lira trafik cezası yazılacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2020, 12:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
46
46 - 1 yıl Önce

ellerine sağlık iyi olmuş ama bu boş kafalar akıllanmaz...bu doğancı ve şahincilerin hepsi aynı basacaksın cezayı

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.