Kahramanmaraş'ta bugün yağmur yağacak mı? 18 Ağustos Kahramanmaraş hava durumu

Hava durumu, 18 Ağustos 2019 tarihinde Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından verileri açıklandı; Kahramanmaraş hava durumu, Pazar günü nasıl olacak?

Kahramanmaraş'ta bugün yağmur yağacak mı? 18 Ağustos Kahramanmaraş hava durumu

Kahramanmaraş'ta bugün yağmur yağacak mı? Meteoroloji'den Kahramanmaraşlı vatandaşlara sağanak yağış uyarısı yapıldı. Henüz başlamayan yağmura göre hareket edecek olan Kahramanmaraşlılar internette yağmur yağıp yağmayacağını araştırıyor. 19 Temmuz Cuma Kahramanmaraş hava durumu nasıl sorusuna yanıt aranıyor. Biz de bu konuyu sizler için inceledik ve haberimize ekledik. Peki Kahramanmaraş'ta bugün yağmur yağacak mı? İşte detaylar haberimizde...

METEOROLOJİ UYARDI! YAĞIŞLAR GELİYOR…
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre,  Gaziantep ve Kilis çevrelerinin parçalı ve az bulutlu, diğer yerlerin parçalı yer yer çok bulutlu; Mersin, Adana, Osmaniye, Hatay'ın kıyı kesimleri ve Kahramanmaraş'ın batısı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. 

HAVA SICAKLIĞI: İç kesimlerde 2 ila 4 derece azalması beklenmektedir.

RÜZGAR: Güney ve güneybatı yönlerden hafif zaman zaman orta kuvvette, yağış anında yer yer kuvvetli olarak esmesi beklenmektedir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2019, 08:17
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.