Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (4 Şubat 2020 Salı)

Kahramanmaraş ve ilçelerinde hava durumu nasıl? 4 Şubat 2020 Salı yağmur yağacak mı yoksa güneş etkisini gösterecek mi? İşte tüm detaylar haberimizde mevcut.

Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (4 Şubat 2020 Salı)
banner150

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü Kahramanmaraş için 4 Şubat 2020 Salı tahminlerini yayınladı. Yayınlanan tahminlere göre 4 Şubat 2020 Salı Kahramanmaraş ve Bölge geneli; Parçalı ve çok bulutlu, yer yer hafif yağışlı olması tahmin edilmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Sıcaklıklarda önemli bir değişiklik beklenmemektedir.

RÜZGAR: İç kesimlerde kuzeyli, kıyı kesimlerde güneyli yönlerden hafif yer yer orta kuvvette esmesi tahmin edilmektedir.

UYARILAR: Güncel meteorolojik uyarı bulunmamaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Demi̇r
Ahmet Demi̇r - 11 ay Önce

24 ocak 2020 tarihinde yaşanan Elazığ depreminden sonra gözler Gölbaşı- Antakya arasına dolasıyla Kahramanmaraş a çevrildi. İlimizde büyük bir deprem yaşanmadan önlemlerin alınması için vatandaşlara büyük görev düşmwektrdir. Bunun için büyükşehir belediyemiz metruk binaların yıkılması ve reklam panolarına depreme hazırlıkla ilgili çalışmaların asılması ve vatandaşların uyraılmasını talep ediyoruz .

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.