Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (22 Ocak 2020 Çarşamba)

Kahramanmaraş ve ilçelerinde hava durumu nasıl? 22 Ocak 2020 Çaşamba yağmur yağacak mı yoksa güneş etkisini gösterecek mi? İşte tüm detaylar haberimizde mevcut.

Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (22 Ocak 2020 Çarşamba)
banner150

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü Kahramanmaraş için 22 Ocak 2020 Çarşamba tahminlerini yayınladı. Yayınlanan tahminlere göre 22 Ocak 2020 Çarşamba Kahramanmaraş ve Bölge geneli; Az bulutlu ve açık, sabah saatlerinde kuzey kesimleri parçalı çok bulutlu geçmesi tahmin edilmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Kuzeyli yönlerden orta kuvvette, bölgenin iç kesimlerinde kuvvetli ve yer yer fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

UYARILAR

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI : Rüzgarın; Bölgenin iç kesimlerinde kuzeyli yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (50-80 km/sa) şeklinde esmesi beklendiğinden ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir. Rüzgarın bu gece saatlerinde etkisini kaybetmesi beklenmektedir.


 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020, 08:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.