Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Kahramanmaraş ve ilçelerinde hava durumu nasıl? 15 Şubat 2020 Cumartesi yağmur yağacak mı yoksa güneş etkisini gösterecek mi? İşte tüm detaylar haberimizde mevcut.

Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü Kahramanmaraş için 15 Şubat 2020 Cumartesi tahminlerini yayınladı. Yayınlanan tahminlere göre 15 Şubat 2020 Cumartesi Kahramanmaraş ve Bölge geneli; Çok bulutlu, sabah satlerinden itibaren Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Kilis; gece saatlerinden itibaren ise Adana ve Mersin çevrelerinin hafif yağışlı geçmesi tahmin ediliyor. Yağışların kıyı kesimlerde yağmur, iç ve yüksek kesimlerde ise karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması beklenmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Doğu ve kuzeydoğudan orta kuvvette, Hatay kıyı kesimlerinde kuvvetli zaman zaman fırtına şeklinde esmesi tahmin edilmektedir.

UYARILAR
Denizlere Ait Meteorolojik Uyarı: Doğu Akdeniz'de rüzgârın doğu ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın Pazar günü öğle saatlerinden itibaren etkisini kaybetmesi tahmin edilmektedir.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.