Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (11 Ekim 2018 Perşembe)

Meteoroloji'den peş peşe gelen son dakika uyarılarının ardından kuvvetli yağışlar başladı. Kahramanmaraş'ta gece saatlerinde başlayan yağmur sabaha kadar devam etti. Kahramanmaraş'ta birçok yeri su basarken, vatandaş zor anlar yaşadı. Peki Kahramanmaraş'ta bugün hava nasıl olacak? Yağmurlar daha ne kadar devam edecek? İşte hava durumuyla ilgili bilgiler...

Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (11 Ekim 2018 Perşembe)
banner150

Meteoroloji'den peş peşe gelen uyarılarla birlikte kuvvetli yağışlar başladı. Kahramanmaraş'ta dün gece başlayan sağanak yağış gece boyu sürdü. Ev ve iş yerlerini su asarken, vatandaşlar da zorlu anlar yaşadı.

Ekim ayı ile birlikte düşen sıcaklıklar kendisini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Yazın bitmesiyle birlikte yağışlı havalar etkili olurken, birçok ev ve iş yerini de su bastı.

KAHRAMANMARAŞ'TA BUGÜN HAVA NASIL?
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün verilerine göre; Kahramanmaraş'ta yağışların gece yarısına aralıklarla kadar devam edecek.

HAFTA SONU HAVA NASIL?
Kahramanmaraş'ta yağışlı hava Cumartesi gece saatlerinden itibaren şehri terk ediyor. Pazar günü Kahramanmaraşlıları güneşli bir hava beklerken, sıcaklıkların 26 derece olması bekleniliyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.