Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (11 Şubat 2020 Salı)

Kahramanmaraş ve ilçelerinde hava durumu nasıl? 11 Şubat 2020 Salı yağmur yağacak mı yoksa güneş etkisini gösterecek mi? İşte tüm detaylar haberimizde mevcut.

Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (11 Şubat 2020 Salı)
banner150

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü Kahramanmaraş için 11 Şubat 2020 Salı tahminlerini yayınladı. Yayınlanan tahminlere göre 11 Şubat 2020 Salı Kahramanmaraş ve Bölge geneli; Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Mersin, Adana'nın kuzeyi, akşam saatlerinden itibaren Hatay ve Kahramanmaraş zamanla Gaziantep ve Kilis çevreleri hafif yağışlı; Yağışlar kıyı kesimlerinde hafif yağmur iç ve yüksek kesimlerinde ise hafif kar ve karla karışık yağmur şeklinde olması beklenmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Mevsim normallerinin altında seyredeceği beklenmektedir.

RÜZGAR: Kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif zaman zaman orta kuvvette esmesi tahmin edilmektedir.

UYARILAR

ZİRAİ DON UYARISI: Doğu Akdeniz Bölgesinde Salı (11.02.2020) günü hafif, yer yer orta şiddette, iç kesimlerde kuvvetli, zirai don hadisesi beklendiğinden başta üreticilerimiz olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

BUZLANMA VE DON OLAYI UYARISI: Kıyı kesimlerde hafif yer yer orta, iç kesimlerde kuvvetli buzlanma ve don olayı görüleceğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, vb) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 09:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Istihdam
Istihdam - 12 ay Önce

KUZEY İLÇELERDE YENİ İSTİHDAM ALANLARI GEREKLİ
Kahramanmaraş’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı kutlu olsun. Allah ecdadımızdan razı olsun. Kahramanmaraş’ın gençleri için neler yapabiliriz . bunları konuşmalıyız . şehrimizde binlerce genç iş beklemektedir. Özellikle kuzey ilçelerimizde gençlerimize yen iş alanları lazım. Üretip ekonomiye katkı sağlamaları lazım. Hep birlikte gençlerimizin elinden tutmalıyız

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.