Kahramanmaraş'ta bugün hava durumu nasıl olacak? (30 Mayıs  Perşembe 2019)

Meteoroloji hava durumu resmi verilerine göre Kahramanmaraş hava durumu, 30 Mayıs  Perşembe tarihinde hava nasıl olacak? İşte Kahramanmaraş'ta bugün gökyüzü-sıcaklık verileri... 

Kahramanmaraş'ta bugün hava durumu nasıl olacak? (30 Mayıs  Perşembe 2019)

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Kahramanmaraş ve Bölge genelinin; az bulutlu ve açık geçmesi tahmin edilmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıklarda önemli bir değişiklik beklenmemektedir.

RÜZGAR: Güney ve güneybatı, iç kesimlerde kuzeyli yönlerden hafif zaman zaman orta kuvvette eseceği tahmin edilmektedir.

UYARILAR: Beklenen sıcak havayla birlikte güneş ışınlarının dik geldiği 10-16 saatleri arasında başta kronik rahatsızlıkları olanlar, çocuklar ve yaşlılar olmak üzere vatandaşlarımızın güneş ışınına direkt maruz kalmamaları, sıcaktan korunmak için önlem almaları gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 08:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekonomi
Ekonomi - 8 ay Önce

Ekonomik hareketlilik için ne ya da neler yapılabilir ? Esnafın, işçinin, çiftçinin, köylünün, memurun kısaca vatandaşın bu hareketliliğe ihtiyacı var. Doların 3.50 seviyesine inmesi için , kredi faiz oranlarının 14-15 puan aralığına inmesi için neler yapılmalıdır ? Altın fiyatları çok yüksek insanlar düğün yapmakta zorlanıyor. Konut satışları geçen yıla göre düştü. Araba piyasası durgun. İşte Türkiyenin ana gündemi olan ekonomi haberlerine daha çok yer verilmeli.
Bu konularla ilgili haber yapılabilir mi ? Hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.