Kahramanmaraş'ta bugün hava durumu nasıl olacak? (20.04.2019)

Meteoroloji hava durumu resmi verilerine göre Kahramanmaraş hava durumu, 20 Nisan Cumartesi günü tarihinde hava nasıl olacak? İşte Kahramanmaraş'ta bugün gökyüzü-sıcaklık verileri...

Kahramanmaraş'ta bugün hava durumu nasıl olacak? (20.04.2019)
banner150

Bölge geneli; Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olması tahmin edilmektedir. Yağışların; Hatay kıyıları ve Osmaniye çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklenmektedir. 

HAVA SICAKLIĞI: İç kesimlerde 1-3 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Gündüz saatlerinde batı ve güneybatı, akşam saatlerinden itibaren kuzey ve kuzeybatı yönlerden orta kuvvette, gece saatlerinde Mersin'in batı ve iç kesimleri ile Adana'nın yüksek kesimlerinde kuvvetli olarak esmesi beklenmektedir.

UYARILAR

ZİRAİ DON UYARISI: 21 Nisan Pazar, 22 Nisan Pazartesi ve 23 Nisan Salı sabahına kadar, tarımsal faaliyetin olduğu bölgelerimizden Kahramanmaraş kuzey ilçeleri (Göksun, Elbistan, Afşin, Nurhak, Ekinözü) ve Adana Tufanbeyli ilçelerinde gece ve sabah saatlerinde hafif, yüksek rakımlı yerlerinde ise orta kuvvette zirai don riski bulunmaktadır. Yetkililerin ve çiftçilerimizin gerekli tedbirleri almaları ve don durumu hakkında daha detaylı bilgi almak için en yakın meteoroloji müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.