Kahramanmaraş'ta bugün (13 Şubat) okullar tatil edildi!

Yarın Kahramanmaraş'ta okullar tatil mi sorusu akşam saatlerinden itibaren araştırılan konular arasında yerini aldı. Yurdun neredeyse tüm kesimlerinde etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle birçok ilde eğitime ara veriliyor. Özellikle ulaşımda yaşanan problemlere karşı tedbir amaçlı kar tatili olup olmayacağı merak konusu haline geldi. Peki, yarın Kahramanmaraş'ta okullar tatil mi? Valilik tarafından 13 Şubat yarın Kahramanmaraş'ta okullar tatil mi edildi? İşte tüm son dakika gelişmelerini takip edebileceğiniz haberimiz…

Kahramanmaraş'ta yarın okullar tatil mi sorusu o ilde yaşayanlar tarafından merakla araştırılıyor. Türkiye'nin birçok ilinde kar yağışı etkisini sürdürüyor. Bu kapsamda Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son dakika uyarıları vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Kar yağışı birçok ilimizde yaşamı olumsuz etkilerken öğrenci ve veliler yaşadıkları illerde okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor. Peki, Kahramanmaraş'ta yarın okullar tatil edildi mi? Perşembe günü Kahramanmaraş'ta hangi ilçelerde okullar tatil olacak?

KAHRAMANMARAŞ'TA OKULLAR YARIN (13 Şubat) TATİL Mİ?

Kahramanmaraş'ın merkez Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerinde etkili olan kar yağışı sonrası  tüm okullar yarın tatil edildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Onikişubat, Dulkadiroğlu, Göksun, Nurhak ve Ekinözü İlçelerinde 13 Şubat 2020 Perşembe günü Eğitim ve öğretime bir gün ara verildiği bildirildi.

KAHRAMANMARAŞ’TA 6 İLÇEDE EĞİTİME ARA VERİLDİ

Kahramanmaraş’ta kar yağışı ve don nedeniyle 6 ilçede eğitime ara verildi.

Kahramanmaraş-Kayseri karayolu çekicilere trafiğe kapatıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada Nurhak, Göksun, Dulkadiroğlu, Onikişubat, Çağlayancerit ve Ekinözü ilçelerinin tamamında eğitim faaliyetlerine yarın için bir gün ara verildiği bildirildi.

Kuzey ilçelerde 2 gündür yağmakta olan yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Kahramanmaraş’ın 6 ilçesinde yarın (13.02.2020) tüm okullarda eğitime 1 gün ara verildi. Kent merkezinde ise yılın ilk karı yağdı. Kahramanmaraş-Kayseri karayolu ağıt vasıta araçlar ile çekicilere kapatıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.