Kahramanmaraş'ta boş evde zorla tutulan genç kızı polis kurtardı

Kahramanmaraş'ta bir apartmanın 2. katında tamamen boş odada zorla tutulan genç kız, polis ekipleri tarafından kurtarıldı.

Olay, Dulkadiroğlu İlçesi Bahçelievler Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi Trabzon Bulvarı üzerinde yer alan bir apartmanın ikinci katında meydana geldi.

APARTMAN SAKİNLERİNE HABER VERDİ
Edinilen bilgiye göre, sabahın ilk ışıklarında bir genç kız, boş evin balkonuna çıkarak apartman sakinlerine kaçırıldığını söyleyerek polisi aramalarını istedi. Yapılan ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, evin kapısının kilitli olması sebebiyle itfaiyeden yardım istedi.

Olay yerine gelen itfaiye ekibi, polis ekipleriyle birlikte yangın merdiveni aracılıyla genç kızı evinden balkonundan aşağı indirdi. Aşağı indirilen genç kız, ekip aracına alınarak 112 sağlık görevlileri tarafından muayene edildi.

18 yaşından küçük olan ve güvenlik gerekçesiyle ismi açıklanmayan genç kız, alınan sağlık raporunun ardından çocuk şube müdürlüğüne götürüldü.

GENÇ KIZI ZORLA TUTAN KİŞİLER ARANIYOR
Tamamen eşyasız olan evde inceleme yapan polis ekipleri, bir sünger yatak üzerinde uyandığını öne süren genç kızı, alıkoyan kişi veya kişilerin yakalanması için soruşturma başlattı.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.