Kahramanmaraş'ta bisiklet ve bebek arabası hırsızı yakalandı

Kahramanmaraş'ta bebek arabası ve bisiklet çalan hırsız, polis ekipleri tarafından gözaltına alınmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kahramanmaraş'ta bisiklet ve bebek arabası hırsızı yakalandı
banner150

Kahramanmaraş'ta, son günlerde apartmanların merdiven boşluklarındaki çocuk bisikletleri ve bebek arabaları kimliği belirsiz kişi tarafından çalınmaya başladı.

KİMLİĞİ BELİRLENDİ
155 polis imdat telefonuna gelen ihbarları değerlendiren Asayiş şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, yaptığı araştırmada bisiklet ve bebek arabalarının Mehmet Çöplü tarafından çalındığını tespit etti.

KAMYONETİN ARKASINA KOYMUŞ
Apartmanlardan çaldıklarını kamyonetinin arkasına koyarak değerinin çok altında sattığı belirlenen Mehmet Çöplü, kısa sürede polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Sorgusunda suçunu itiraf eden Çöplü'nün gösterdiği depoda ise 23 çocuk bisikleti ile 3 bebek arabası ele geçirildi.

TUTUKLANDI
Mehmet Çöplü, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu. Sahipleri belirlenen bazı bisikletler teslim edilirken, diğerleri ise asayiş şubede sahiplerini bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 08:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.