Kahramanmaraş'ta bir evden 3 kamyon çöp çıktı

Dulkadiroğlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Şeyhadil Mahallesi'ndeki bir evden 3 kamyon dolusu çöp çıkarttı.

Kahramanmaraş'ta bir evden 3 kamyon çöp çıktı
banner150

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde çöp ev belediye ekiplerince temizlendi.

MAHALLE SAKİNLERİ ŞİKAYET ETTİ
Şeyhadil Mahallesi’nde bir evden çevreye yayılan kötü koku nedeniyle hem mahalle sakinleri hem de ev sahibi durumu Dulkadiroğlu Belediyesine bildirdi. Eve gelen temizlik ve zabıta ekipleri, evin eski eşya ve çöplerle dolu olduğunu tespit etti. Evde biriken çöpler ekipler tarafından çuvallara konularak çöp kamyonuna bırakıldı. Temizlik ekiplerinin evden 3 kamyon çöp çıkarttığı öğrenildi. 

"ANNEMİN GÖZLERİ GÖRMÜYOR"
Ev sahibinin kızı Emel Özbaykal annesi Ayşe Özbaykal’ın gözlerinin göremediği için temizlik yapamadığını söyledi. Özbaykal, "Belediye başkanımız ve ekibine teşekkür ediyorum. Evimizi temizlediler. Annemin gözleri görmüyor ve temizlik yapacak durumu yok. Bana temizlik yaptırmıyordu. Ekipler geldi ve evimizi temizledi" diye konuştu. 

BELEDİYE YARDIM EDECEK
Dulkadiroğlu Belediyesinin ev sakinlerine de temizlik yapmaları için imkan sağlayacağı ve çeşitli yardımlarda bulunacağı öğrenildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.